Strategija Viešieji ryšiai Integruota komunikacija Socialiniai tinklai Strategija
Visi darbai

Europos Jaunimo metai


Klientas Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje Paslaugos Integruota komunikacija, Renginiai Metai 2022

Europos Sąjunga 2022-uosius paskelbė Europos jaunimo metais, su tikslu atkreipti dėmesį į Europos jaunimo svarbą kuriant geresnę – žalesnę, įtraukesnę ir skaitmeninę – ateitį. Siekiant jaunimą kurti ir dalintis savo vizija, kokia Europa turėtų būti ateityje.


Tikslai

  • Informuoti jaunimą apie įvairias ES programas ir paskatinti jose dalyvauti.
  • Drąsinti jaunus žmones dalytis savo vizija apie ES ir stiprinti supratimą, kad jų nuomonė svarbi ir vertinga.
  • Informuoti visuomenę apie Europos jaunimo metus ir jų prasmė.

Įgyvendinimas

Siekdami paskatinti jaunus žmones pasidalinti savo nuomone apie ES, sukūrėme keliaujančią įrašų studiją „Voice your vision“, suprojektuotą taip, kad primintų profesionalią tinklalaidžių studiją. Informaciniuose stenduose priešais studiją buvo galima rasti įvairių temų su trumpais aprašymais ir susimąstyti verčiančiais klausimais. Dalyviai buvo kviečiami įrašyti savo vizijas, kurios vėliau buvo įkeltos į internetinę platformą. Studijos atidarymo proga įgyvendinome tinklalaidės tipo diskusiją su „Pralaužk vieną šaltą“ vedėju Mantu Grimaliu ir dainininke, dainų kūrėja Raminta Naujanyte-Bjelle. Jie pasidalijo savo asmenine Erasmus+ patirtimi Islandijoje ir Maltoje.


Rezultatai

Europos Jaunimo metų rezultatai pranoko lūkesčius

19

Europos jaunimo metais iš viso įvyko 19 renginių, kurie vyko įvairiausiuose miestuose – nuo ​​Lietuvos sostinės iki nedidelių miestelių, kuriuose gyvena mažiau nei 3000 gyventojų.

4220

Tiek jaunų žmonių sudalyvavo renginiuose.

111%

Pasiekti rezultatai pradinį tikslą viršijo net 111 proc.

Pasikalbėkime