NEVOK IR NEREIKĖS KRŪPČIOTI

Integruota komunikacija

Integruota komunikacija

Trukmė: 2019 07 01 – 2019 12 31


Partneriai: AGATA, AVAKA, LATGA-A, Lietuvos kultūros taryba


Problema: Nuo 2019 balandžio 1 d. LRTK pradėjo nelegaliai turinį platinančių svetainių blokavimą ir tai didelė pergalė ilgametėje kovoje su piratavimu. Vis dėlto, duomenys rodo, kad kol kas vagysčių mastas kinta lėtai, atsiranda naujos svetainės, padedančios apeiti įstatymą ir žmonės toliau naudojasi nelegaliu turiniu.


Sprendimas: kalbėti tiesiai, be užuolankų. Į turinį įtraukiant žinomus Lietuvos kino ir muzikos veidus, žodį piratavimas pakeisti į žodį vagystė. 


Įgyvendinimas: integruotos komunikacijos kampanija, prie kurios neatlygintinai prisijungė Donatas Montvydas, Viktoras Diawara, Donatas Šimukauskas, Leon Somov, Žygimantas Kudirka, Vaidotas Valiukevičius ir kiti. Kampanijos startas – kino teatre (simboliškai) „Pasaka“, kuriame Leon Somov ir Žygimantas Kudirka kolegas kvietė į „Dainos, kurios nebuvo“ pristatymą. Renginio metu pristatyta video klipų trilogija.


Rezultatai:  publikacijos ir reportažai didžiuosiuose šalies portaluose, jų socialiniuose tinkluose – iš viso daugiau nei 20 pasirodymų. Prie projekto neatlygintinai prisijungė TV3 ir Init televizijos.